Oldman. Creative Commons License 2012.12.12 0 0 10573

Nem védeni akarom Lázárt és nyilván oka van a kialakult véleményednek csak gondolkodom...

A soraidról eszembe jutott egy éjszakai beszélgetés Lázárral. Szó szerint nem tudom idézni de lényegében ezt mondta: Aki 10-20 év fájdalom után műtétre szánja magát az javulást vár pedig csak lassítani lehet a romlást vagy stabilizálni az állapotát. Sok év kényszeres tartás utáni sorvadásokat és félrekopásokat  nem lehet egy műtéttel rendbe hozni. Csodát vár tőlem a beteg aztán majd szidni fog a műtét után. Aki az első tünetek után kezelésre majd műtőasztalra kerül az nagyobb eséllyel fog javulni és jó esély van rá, hogy nem romlik tovább az állapota. Ő dícsérni fog pedig ugyan azzal a technikával és eszközzel nyúlok hozzá. 

 

-Lehet, hogy ez magyarázza a szélsőséges véleményeket?  Még valami.

Őszintén megmondta, hogy kétséges a műtét eredményessége de amit lehet megtesz. 11 orvos nem vállalt nagy nevű intézményekben mielőtt hozzá kerültem. Akkor arra gondoltam, hogy aki a problémás embereket is vállal annak nyilván nem lesz makulátlan a megítélése, aki csak a "biztos sikert"  vállalja az makulátlan hírű szakember lesz az emberek szemében.