Dreidiamant Creative Commons License 2012.11.30 0 0 2913

Szia! 

 

Gratulálok az autóhoz!

A fogyasztás amit írtál az nagyon sok, bár talán van az a vezetési technika, amivel le lehet küldeni a torkán 12 litert.

"és nagyábbol 2.5-3.0 váltom ell szerintem ez egy kicsit sokk" - na ezt nem értem ...hol váltasz, milyen valutát?, :-))

Mindenesetre az ilyenkor kötelező dolgokat ki kéne cserélned, ha nem tudod mire gondolok szívesen részletezem.

A gumiméret... ALAPVETŐ, hogy mivel ABS van az autón a kerék átmérőknek meg kell egyezni az első és a hátsó tengelyeken, na meg a KRESZ is valami előír erről. A 15-ös felnire egyébkén tnem tanácsos pl. 195/55-ös guminál nagyobbat  feltenni de itt a hangsúly a .../55-ön van. Nekem a 195/60-as teljes terhelésnél úton lévő huplikban beleért a kerékjáratba.

Az elölről ill hátulról jövő "ien" hangokat oan futómű diagnosztikával lehet kiszűrni, bár valamilyen szilent lesz, de olcsóbb a diagnosztikával kideríteni melyik is az..

A fedélzeti kompi. .... - ötletem sincs, lehet meghalt.

Ne szidd azt a váltót, mivel ezzel a váltó áttétellel le lehet gyorsulni egy 1,8-as GDI-t abban japán a váltó, ráadásul a fogyasztás is 5-7 körül van vele legalább is nekem.

 

Balesetmentes örömteli autózást!


Előzmény: nagyberi (2912)