Laura40 Creative Commons License 2012.11.27 0 0 59

kedves notiservice!

 

Sajnos NAGYON kevésnek találtam a képfelbontását a kijelzőknek 1020x600 : (

Nagyon kedves,hogy gyorsan a segitségemre sietett,nagyon szépen köszönöm!

NAGYON jókat küldött,csupán egy problémám volt amit meg is irtam az imént,h a kijelző : (

Ma már inkább 1300x-tól kezdődnek min : ( Félek,h ha nem kapnám meg azt a vizuális élményt szinekben és kép élességben mint amire vágynék.(kép nézegetés,videózás-tudományos filmek nézése közben)

De ha tud 9.7 esetleg 10.1 colos,(Asus,Apple) valamivel nagyobb képfelbontásu Netbook-ot megköszönném.

De sajnos ugy látom,h mégis csak vennem kell Táblagépet,lehet,h mégsem tudom kikerülni : (Ami jó is hiszen nagyon szép minőségi képet produkáll és a videózás élménye is nagyon minőségi volt.

Volt szerencsém élőben kipróbálni egy 9.7-es Apple Tablet-ot.NAGYON nagy hatással volt rám.

Ha lenne egy olyan Netbook amin nincsenek web kamerák,kártyaolvasó,és nem érintőképernyős,és nem kell 320 GB merevlemez sem,nekem elég lenne a 32-64 GB.

Ez számomra mind felesleges dolgok és pénzbe kerülnek,helyette ami fontos számomra az,h Wifi,Blouthu,és,h az itthoni PC InterNet dugóját ahhoz is csatlakoztatni tudjam.HA jól tudom ezt hivják 3G-nek?Nem tudom,nem értek hozzá sajnos még annyira.

És persze ami még fontos a képfelbontás,az 1020x600 nagyon kevésnek talállom : (

Mégegyszer köszönöm,h elküldte nekem azt a Linket.

Előzmény: notiservice (58)