ghepard Creative Commons License 2012.11.22 0 0 10466

Nagyon köszi, hogy még szóltál hozzám - így megintcsak illik felelnem. Én nagyonis megértelek. Értem a problémádat, látom ezt mindennap otthon - a feleségem is alig tud járni. Neki is sok mindene van a gerinccel. Kitámasztás nélkül nem tud állni sem, ha gyalogolni kell 100 métert, akkor vége. Annál nagyobb energiával dolgozm azon, hogy tudjam tenni amit kell, mozoghassak emelgethessek stb. Az nagyon sokat segíthet Neked, hogy nem adod fel, minden elismerésem, hogy mindennel próbálkozol. De nem hittem el, mikor azt írtad, hogy mindenféléről dumálok, ami nem is függ össze a derékkal. Ezt tényleg nem hittem rólad. Szerintem (és nem csak szerintem) az agyadtól lefelé minden össze van kötve  a gerinccel. Az agyban óriási hosszúságú huzalozás van, kb 400ezer km. Ez óriási távolság, kb a Föld-Hold távolság. A gerincben futnak össze az idegszálak mindenhonnan. Tudod, hogy kezdődött az akupunktúra? Én így tudom, röviden...... A régi Kínában egy sovány rabszolga kőfejtő már a végét járta. Alig tudott mozogni, a derka annyira fájt, hogy már nem nagyon tudta felemelni a kalapácsot, mellyel a sziklákat kellett ütögetnie. Az alultápláltság miatt már alig állt a lábán. Hogy volt hogynem, a bal lába magasabban volt és ahogy ütött egyet, egy levált kicsi éles sziklaszilánk befúródott a hüvelykujja körme mellé. Ahogy belényilalt a fájdalom és látta a szilánkot az ujjában, hirtelen észbekapott, hogy milyen erős lett és a derka cseppet se fáj. Tehát valahogy össze van kapcsolva még a hüvelykujjad is a derkaddal. Egy ember még rosszabb helyzetből tért vissza, mint amiben Te vagy most. Olvastam részletesen még a a 70-es években. Érdekel Téged, hogy hogy volt és mégis hogy jött vissza? Ő már járni se tudott, teljesen béna volt. Nála is a lába hüvelykujjával kezdődött és nem szurkolta akupunktúrás mester sem. Sose felejtem el.........

Előzmény: Törölt nick (10460)