carcaroth Creative Commons License 2012.11.19 0 0 12039

"Azt meg te magad sem gondolod komolyan, hogy a közmeghallgatáson a testület azt mondja, hogy: "Valóban igaza van Uram, mea culpa! Mindenképpen felülvizsgáljuk a döntést és ismételten kiírjuk a pályázatot a jelenlegi előírások betartásával....."!"

Igazából én komolyan gondoltam, hogy ha valaki nagy nyilvánosság és a megfelelő fórum (például a falugyűlés ezt a kettőt egyesíti) előtt emlékeztetné a testületet értelmes indokokkal egy döntésének szerinte helytelen voltára, akkor azt felülvizsgálná. A jogszabályokkal pontosan nem vagyok tisztában, hogy milyen értékhatárnál milyen típusú pályázatkiírást kell alklamazni, ez legyen a döntéshozók gondja, hogy a klasszikusokat idézzem. Csupán arra szerettem volna felhívni a figyelmedet, hogy a gyanúsítgatás helyett értelmes érveléssel talán jobban el tudod érni a célodat, és a hozzászólásod első mondatának első felében ez meg is történt. Felsorakoztattad az érvet, amivel aztán lehet alátámasztani egy minden bizonnyal súlyos állítást. Tehát kérlek, ezt ne csak ezzel a közösséggel oszd meg, hanem az általad kifogásolt működésű szervezettel, valamint a falu lakosságával, elvégre ez állampolgári kötelességed.

Előzmény: Notre Dame-i toronyőr (12038)