Ha esetleg jár még erre valaki, akkor nekem is lenne egy problémám Samsung külső HDD-vel 2Tb-os.
Az adatcsatlakozója tört le és belesett a dobozba. Elszörnyedve láttam, hogy egy csatlakozó felületszerelve van kögzítve egy ilyen vackon. A doboz látszólag nem szétszerelhető. 3 év garis, de a Samsunk ugye közben eladta ezt a részt, ja és persze csak cseregarancia van, így minden adat ugrik..., na és persze nem is garis a szervíz szerint, mert olyat még nem láttak, hogy egy csatlakozó eltörését elfogadták volna garanciába.
Kérdés, van-e valami esélyem a garancia érvényesítésére?
Ha nem akkor látott-e már valaki ilyet szétszedve? Hogyan álljak neki. Semmi baja nem lehet a vinyónak, de a tápnak se, csak a csatlakozó forrasztása adta meg magát.
Minden esetre nekem is elegem van ebből a márkából. Van egy régebbi külső vinyőm, ha jól rémlik maxtor, annak soha semmi ilyen baja nem volt.