repcsepista Creative Commons License 2012.11.07 0 0 913

Ohohoooo...jojojojojojjjj...jojj mi lesz? -less ami less...rabok legyünk vagy Jézus szabadok, ez a krds vállasszatoooo...
 Az egész családom volt szavazni, s csak én szavaztam Barackra...na nem nagyon prezidentezik meg végerdményben egy egyszerü amcsi, aki megmondta kerek -perec...a lányainak szebb jövendőt s magassabb tüsarku cippelllő..mi ke mékk...
 Hogy miért szavaztam Barackra ismét, mert...a BÉKE...remélen hogy össze fog az oroszokkal, s rendezzük a PALESZTIN krdst...ugganés izráel sose volt s less...ha keresitek a BLAC HOLLYT na nemsokára elnyel minden biologiai létet...mint nyiltan hirdetik mint ORDITO OROSZLÁN...ugganés mi a Czimere az U.-K.nak???
 Ahol szavaztunk, zsingóga s Juda frist of oroszlán...na mg egg ok? -Barackon nem lehet kimenni, hogy a HABIRUKAT nem szereti...ellenben ha Ron Paul-t csak a szavazo mapetra teszik, magasan minden csintradtrtatta nélkül...
 Irtózatos ERŐSZAGGOS ERŐK vettek részt...akik izráelt létrehozták meg most menne...na jönneee...jön má a bica, fu az ora lika ff ff fff...
 Nosa, ha a paleztiniát...NEM AKAROM HOGY 1 ZSIDÓ VALLÁSU??? -*csak szoval is bántalmazni, de mi vagyunk mi???-mert csak az van, s minden wallás s wallátás wallaghóditó bóditó utánzata...allatta wallás meg özveggebegge bakkvakkkeccsege mennaszonuk e -wilági kuromáNUK...Wiláguralomra törtet...pösze hogy egymást is atomozni fogják, kü kövön nem marad...deee...
 Én 1 pinazörnyüt hiszek, hogy...na a zsidózmost izmosokat...vidá, aki a legjobban zsidó gyülölködnek, azok NEGATIVA UGGANAZOK lásd a Satnya Pta ta ta ta...a Coronás bitangokat...na meg mondom, minde parazita elmélet s vérszopok vér s ember (birka) áldozók = minden vallag a mienk, csak  a mienk...mivan ha ha ha...
 Istem barma...még gyüvökkk...
 fe vagy irás?

 a feleségem meg a család...na nem dögletes...mert azt mondták nekik fehérre szavazz...na be vannak zarva...de mindenki...főlega anglo -izsákson -saxxon bandák, azaz a fehér izsáksonok meg zsidók...na azok félkézbuuu...értitek...minden fehér s feketeee...

Előzmény: repcsepista (912)