Kriza100 Creative Commons License 2012.11.05 0 0 701

Sziasztok! Nos szombaton került hozzám életem első csivavája nem az első kutyim de az első csivim. Van egy kerti kutyám is aki néha be bejárogat a lakásba:)illetve télen a lépcsőházban van.Ő foxterrier.Csípik egymást úgy néz ki hála az égnek.Aggodalmaim vannak mégpedig az egyik,hogy 7 hetes és 500gr.ez okés?Nem pici?Voltam vele orvosnál de nem a mi dokink volt ott,ő nem talált ebbe kivetnivalót.Megvizsgálta azt mondta minden okés.Utána olvastam és ez elvileg a szerint normális súly.Dehát azért tudjátok hogy van ez:).A másik pedig ,hogy kábé mennyit kell egyen mert olyan kevésnek találom amit eszik és hülyén is eszik.Kiteszem elé és eszik 2 falatot megy egy két kört újra eszik egy kicsit.Szeretném úgy csinálni,hogy előtte hagyom negyed órát és elveszem csak félek nehogy kevés legyen...és az ivás nem is látom inni!!A kezemre teszek vizet azt nyalogatja.Pisil kakil rendesen ezért gondolom semmi gond vele?!!Féreghajtót kapott és este olyan acetonos volt a lehelete(ez lehet sztem a gyógyszertől is),mindenesetre én adtam neki mézet,lenyalogatta jóízűen az ujjamról:).Rgyébként tündéri már teljesen elvarázsolta a családom összes tagját!Ágya mellé raktam egy pelust két alkalmat kivéve mindig oda pisil,kakil még éjszaka is.Tök cuki hízelgős,édesen játszik a fiam plüsseivel.Egyszóval bájos.Nem úgy néz ki mintha baja lenne de gondoltam tapasztalat csere nem rossz semmiképp.Köszi sziasztok.