andy0902 Creative Commons License 2012.11.05 0 0 4064

Csopaki Malom! Neked csináltak szívultrahangot?,és az is kimutatta a szíved fejlődési rendellenességét,"szerkezeti hibáját"? Vagy milyen  vizsgálaton vették észre az eltérést? Mert én  voltam uh-on,és nem találtak ilyesmit,csak billentyűhibát. És azt írod,hogy veledszületett ritmuszavarod volt, és  megszüntették katéteres beavatkozással. Hát nem hiszem hogy az lenne a bajom,mint neked,mert nekem 20 éves korom után  kezdődtek a panaszaim(most 32 vok és még mindig élek hál'Istennek), tehát nem veleszületett dologról van szó esetemben.  Vagy a veleszületettség mit jelent pontosan? Nálad mikor-hány éves korodban- kezdődtek a gondok? Mindenesetre picit megijesztettél  ezzel a mondatoddal,hogy " alaposan vizsgáltasd ki magad,mert lehet hogy az életed forog kockán"! :-( Hát csak remélni tudom,hogy  ha 11 évet így éltem le,hogy időnként mellédobban a szívem, vagy pedig beremeg, és eddig még egyszer sem estem össze és nem  kellett mentőt hívni vagy újraéleszteni, akkor talán eléldegélhetek még vagy 10évig vagy talán tovább is....A pszichológusom is mindig  ezt próbálja belém súlykolni,hogy ne féljek, ha eddig így elvoltam, ezután se lesz semmi baj, éljem normálisan az életem,stb.  Mondjuk az igazság az,hogy 2éve már se sportolni, se szexelni, se semmit nem tudok(nem merek), meg soxor még aludni sem,vagy  pedig egyedül tartózkodni otthon, vagy bemenni a kádba megfürödni,mert mindig attól félek,h rosszulleszek,és ott nincs segítség,  és ott találnak holtan.Ráadásul van egy 11éves nagyszerű fiam, aki nagyon jó tanuló,jó sportoló, kedves,rendes, és lelkileg is érzékeny  kisfiú,és nem akarom még őt itthagyni,minél tovább vele szeretnék lenni. De tudom,az élet nem kívánságműsor! Meg hát így is olyan  soxor, mintha nem is lennék, mivel használhatatlan vagyok. Soxor egy rántottát képtelen vagyok megcsinálni,mert a rosszulléteimmel  vagyok elfoglalva,betegesen. Mármint betegesen félek a haláltól,meg a szívdolgaimtól. Ez így nem is élet,úgy érzem,kb.1-2 éve már csak  vegetálok:-((. A sportot, a nemi életet,és a túrázást, azért hagytam abba,mert ezek közben felmegy ugye alaposan a pulzus, és rengetegszer  tapasztaltam,hogy ezen tevékenységek közben csomószor melléver a szívem, abba kellett hagynom. Persze a kardiológus is és a pszichológus is  azt tanácsolta,h kezdjem el újra ezeket a dolgokat. Egyébként még a katéteres vizsgálatról annyit,hogy én már felvetettem a kardiológusnak,  hogy nem kéne-e esetleg elmennem egy ilyenre, de azt mondta,hogy "nincs rá indikáció". És hogy veszélyes lehet maga a beavatkozás is.

Előzmény: Csopaki malom (4060)