Deathstar82 Creative Commons License 2012.10.25 0 0 47226

Még bútorlaphoz való körfűrészlapot nem vettem, de tervben van csak az megint egy nagyobb kiadás. Jelenleg 2 db lapom van ami bútorlap szabáshoz való, de ezeket a körfűrészhez kaptam. FLAI típusúak. Nem igazán jók már. Nagyon életlenek és a bútorlapot is égetik, meg egy kicsit az élét is megszaggatja. Ami a furcsa hogy nem a kilépő oldalon lesz csúnya a bútorlap éle, hanem felül ahol belevág. Annyira elvannak élezve hogy már maga a körfűrészlap testébe is bele van köszörülve. Az előző tulaj meg nem nagyon törődött azzal hogy ezek a lapok kivannak egyensúlyozva és fogta belefúrt magába a körfűrész testbe egy lyukat, mivel a körfűrész tengelyen van egy stift ami a megcsúszást gátolja meg. Nem mellékesen a stiftet 5 másodperc kiszedni. Így inkább hanyagolom a használatukat. Estére rakok fel róla fényképet.

Azt megakartam kérdezni a fórumozoktól hogy maga a körfűrészlapon lehet cserélni a vídialapkákat vagy nem éri meg. Gondolok arra hogy például ha egy körfűrészlap elérte élete végét vagyis nem lehet tovább élezni, akkor egyszerűen a vas hulladék közé kell rakni vagy van olyan cég ami ezeknek a begyűjtésével újrahasznosításával foglalkozik.

Előzmény: jeromos79 (47208)