Vuple Creative Commons License 2012.10.23 -1 0 311

Sziasztok!

Csak azért regisztráltam ide, hogy megosszam Veletek a tapasztalataimat a témában. VAN MEGOLDÁS! Miután három éve kínlódtam egy makacs gombával, ráköltöttem vagy 50eFt-ot (ebben volt a bőrgyógyász által írt körömlakk, vagy 6 hónapig szedtem a májkárosító gyógyszert, kenegettem Betadinnal, meg kenőcsökkel, mindezt teljesen hatástalanul), mások tapasztalatait olvasgatva találtam rá a Formula3-ra. Megrendeltem, négy hónapja használom. Kb két hónapig nem történt semmi (mondjuk ebben benne volt a nyári sok fürdőzés, ami nem segítette elő a gyógyulást), de utána elkezdett lenőni. Három év óta először tapasztaltam, hogy a gomba nem tudott lépést tartani a körömvágással, és egyre kisebb lett. Most ott tartok, hogy még egy körömvágás kb egy hét múlva, és VÉGE! Csak azt sajnálom, hogy nem találtam meg hamarabb ezt a készítményt. Ecsetelni kell vele a körmöt naponta kétszer, és ez nem lakk, hanem olaj, így nem szárad meg. Többek között jojoba olaj is van benne.

Már a bőrgyógyászomnak is elvittem megmutatni az ecsetelőt, sajnos még nem is hallott róla.

Remélem, másoknak is segítettem!