kappa_tds Creative Commons License 2012.10.09 0 0 63177

Na én hasonlóképpen vagyok a Thesissel!:) Amióta megvettem, azóta nagyon megtetszett az automata váltó,és komolyan néha röhögök magamon, hogy korábban mennyire viszolyogtam tőle pár évvel ezelőtt.Ha valamikor ezt majd lecserélem, valószínűleg soha nem választok a manuálisokból, pláne, hogy ez még ráadásul tiptronik is, szóval ha váltogatni akar az ember, akkor arra is van lehetősége.(és már ez is elavult dolog, hisz a duplakuplungos váltó most az igazi ász) Igaz nem sokszor kapcsoltam eddig még át, mert ebben a váltó figyeli a gázreakciókat a pedálon keresztül, és ahhoz igazítj a aváltási ciklusokat.

Az enyém csak annyiban különbözik az általad elírtaktól, hogy itt azért ha az ember odalép, azért komolyat tud menni.Viszont nemtudom hogy az autó, vagy a váltó miatt van-e így, de az én vezetési stílusom is sokat változott amióta nem a Kappát hajtom.Imádok vele szép, nyugisan közlekedni, valahogy élvezem, hogy az embernek vezetés közben egy nagy "nyűgöt" vesz le az ember válláról az autómata váltó.Hamar hozzá lehet szokni, és utána már nem szívesen ül át az ember manuális váltós autóba.:)

Előzmény: Törölt nick (63176)