Carina_S Creative Commons License 2012.10.04 0 0 4140

Az ilyen fedőzővel készített lapos varrást  többek között ott is használják egyébként, ahol a varrás a női harisnyanadrágok hasa közepén a nadrágrészen keresztül függőlegesen áthalad, meg a női combfixek bordűrjének és sztreccsnylon-harisnyarészének az összevarrásánál, meg még a női bugyikon is, a függőleges hasi varrásnál, és az alul-hátul a keresztbe gépelt varrásuknál is.

 

Énnekem egyébként csak az endlizőgéppel van tapasztalatom, a "Brother 929D" típusra semmi panaszom sem lehet, mert mindmáig kiváló gép, de egy fedőzőgép az csúcsszuper lenne!

((Az endlizőmmel saját részre többek között fehérneműt varrtam, bugyit, sima és merevítős melltartót, hálóinget, kombinét, szoknyát, blúzt, no meg hát mivel szeretem magamat szuperdivatosan kicsípni, női finom sztreccscombfixekbe vagy három tucatba direkt jó vastag(!), vonzóan feltűnő hátsó varrást is, saját részre is, és persze hát akkor már a lányomnak is (ha egyszer ő is ennyire szereti a szép női nylonharisnyát, mint én, hát neki is hadd legyen belőle bőven....), és hát valljuk be, a hátul varrott női finom sztreccscombfix kitűnően passzol miniszoknyához, kisestélyihez, tüllruhákhoz, meg mindenféle bulikba való szebb darabokhoz!!! Ha boltban veszem női combfixből a hátul varrottat, sokkal drágább, mint a sima női combfix, vagy ha mintha magam gépelném bel a hátsó varrást!!))

 

((Itt vannak a képek, itt van a "Brother 929D" endlizőgépem is, meg mutatóba a hátul varrott női combfixekből is, amit nekem magamnak sikrült vele szépen elkészítenem.))>>

 

 

 

 

Előzmény: Carina_S (4139)