zwei2 Creative Commons License 2012.10.02 0 0 351

Kurinyec Imre orosz, történelem: Semmit nem tanított, néha amikor megtartotta az óráját szocialaista realista értékrendről hadobált. Történelmet a Szabó Mikivel pótoltuk be, az érettségire az utolsó 2 évünkben.

Fodor Gyula matek: nála sem tanultam meg semmit, idióta vicceivel csapta el az időt. Blastik István lelkiismeretes munkájaként jeles érettségire hozott fel.

Agócs János fizika, kémia: pszihiátriai eset volt. Szabó Gábor hozott fel engem 2 év alatt jeles érettségire.

Karnel Juditt: szorongatta a mogyoróinkat, de végül Szabó Gábor és Gergely Magdolna tehetségének köszönhette a mi évfolyamunk a sikeres érettségit.

Prusiszki: nagyon jó tanár csak szuperlatinuszokban beszélhetek róla.

Nagy Ferenc: csak nagyon rövid ideig tanított.

Pánczél Péter angol: jó ember volt, de fegyelmezni nem tudott

Heller tanárúr jó fej volt, arról nem tehetett hogy a tárgy amit oktatott  minde volt csak érdekes nem.

Arra emlékszem hogy Kaposvári József mindíg jót szunnyadt a méréslaborban. :D

Szabó Gábor fizika órái fennomálisak voltak, de távbeszélő technikát mintha ő sem akarta volna magáévá tenni. :D

Nekem Gíró-Szász-ról, és Potánéról jó emlékeim vannak.

 

Tüske Pál, Szabó Misibácsi, és a Török tanárúr. Török János  tanított engem nagyon jó ember volt. Nem tudom mi van vele? Szegény Szabó Misit az alagsori műhelyben mindíg ugrattuk, a csangőt újjal megpöcköltük lefelé menet az alagsorba. Az öreg éveken keresztűl állt lesben az ajtó mellett, hogy elkapja tetteseket de hiába ugrott ki az ajtó mögűl, villámgyorsan röhögve elslisszoltunk. :) Egyszer aztán egy szerencsétle osztálytársunkat aki soha nem volt benne a poénban rávettük a csínytevésre, na őt végül elkapta az öreg, és kioktatta hogy a tűzjelzővel ne szórakozzon :D

 

Materny Károlyról nekem személy szerint nem volt rossz véleményem, osztálytársaim viszont nem szerették.