AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2012.09.30 0 0 2380

Hű a mindenit, most már ha addig élek is meg kell szereznem ezt a drága Kumacsot  és elolvasni, mert én - ha nem csal az emlékezetem - annak idején azzal zavartam fel az állóvizet ebben a topicban (már nagyon régen nem szólt hozzá senki, és  akkor még az átalános vélekedés a drága Magda néni stb volt), hogy megjegyeztem, hogy én  a művei (regényei) alapján  úgy döntöttem, hogy bár minden könyvét kiolvasom, de nincsen az a pénz amennyiért én a szomszédja lennék vagy bárki más, akivel napi kapcsolatban áll, mert rohadtul idegesítő nő lehet amúgy.

 

Ilyen pénzgondokról, meg ruhaőrületről nem is tudta, azt olvastam valami nyilatkozatában, hogy még a teraszra sem megy ki kifestetlenül és paróka nélkül - akkor már igencsak közelített a 90-hez - no meg  hallottam vele riportokat és megállapítottam, hogy nagyon visszataszító sipító hangja van, de ez a drága Kumacs egy kincsesbánya lehet! :-)

(Regényeken kívül nekem csak a Kívül a kör, a Köszönöm Möszijő, a Megmaradt Szobodkának van meg, ennyi jut eszembe, lehet van több is, csak elfelejtettem.)

Előzmény: rita kamélia (2379)