skoumi Creative Commons License 2012.09.28 0 0 10241

Az .ahn formátum a WinAhnen nevű német (egyébként egész jó, de magyaroknak nyilván bizonyos korlátokkal használható) szoftver kiterjesztése.

5.0 verzió felett tud Gedcomba (.ged) is menteni: Datei / Export in / GEDCOM-Datei

 

@Moulin3 (10235):

Gondolkozz egy kicsit: ha észreveszed, hogy ipari méretben lopják a cuccot a szerveredről, megkerülve a hivatalos utat (értsd: azt a felületet, amit a a mezei usernek nyilvánossá teszel az adatok megtekintésére), mit teszel?

"Áhh, lóf...sz, hadd csinálják! felkiáltással hátradőlsz és lesz.rod, vagy azt mondod:

"Lóf...szt, kis k.cs.gök, akkor innentől kezdve ez az anyag nem elérhető, most próbáljatok meg lopni"

 

Ismét felhívom a figyelmet, valszeg alsó hangon lopásként fogják értékelni (de lehet súlyosabb cselekményként is), ha felfedezik, és akár komoly büntetőeljárás is lehet belőle. Szeretnéd-e, ha a TEK rádtörné az ajtót egy-két anyakönyv miatt?

 

@Feri bácsi (10232), @vaclav (10239)

A nem prémium tagok számára csak megtekintési lehetőség van ott, ahol a tulaj nem zárta be a kaput. Mezei user már kapcsolatot sem tud teremteni a feltöltővel (korábban lehetett neki üzenni, ma már ez is Premium tagsághoz kötött - én emiatt buktam el egy családi vonalat, s bár azóta egy rokon jóvoltából én is Premium lettem, de az illető addigra törölte az profilját az adatokkal együtt...)

Keresni lehet, csak a találatok elérhetősége korlátozott a sima userek számára.

Előzmény: Törölt nick (10236)