kumming Creative Commons License 2012.09.25 0 0 4863

Csak most az a helyzet, hogy bolti pénztáros kényelmesebben ül a vevő kárára. Nem biztos, hogy jó üzletpolitika.

 

Nagyon nagy tévedésben vagy. Itt most nem arról van szó, hogy nekem, nekünk kényelmesebb vagy sem. Mert mitől lenne kényelmesebb? A lényeg, hogy biztonságosabb. Biztonságos, mert végig látom a tükörben a megállót, nem takar semmi. Biztonságosabban tudok elindúlni. Nem kell attól rettegnem, hogy induláskor valaki elém fordúl, mert le akar menni a garázsba, vagy épp kivágódik a kijáraton. Én nem akarok börtönbe kerűlni, ti meg gondolom szeretnétek életbe maradni. És igen, inkább gyalogolj 100 métert, mint hogy baj legyen. Tudod ott már meghalt egy ember úgy, hogy senki sem látott semmit, amibe közrejátszottak azok a szekrények is.

 

Ettől még a szemlélet és hozzáálás nem jó. Nekem is meg kell csinálni a "nemszeretem" munkát is.

 

Még is hogy álljak hozzá? itt nincs olyan hogy szeretem, vagy nemszeretem, hanem csak biztonságos, vagy nem biztonságos van. Lehet te is megcsinálod a nemszeretem munkát, de ha mégis hibáznál, mert más nemtörődöm, gondolom nem kerülsz börtönbe miatta.

Előzmény: ZotyaJ (4855)