mahoni525 Creative Commons License 2012.09.21 0 0 25819

Tegnap estére kész lett az autó. Megkaptam a magyar rendszámot. Nagyon örültem neki. Este kocsikázás nagyon élveztem.

 

Az önindító szorult, hiába vettem új akksit akkor is nehezen indult. Felújítás. MOst úgy indult mint az új. Ha már mindent szétszedtem a generátort is felújítottam abban is halálukon voltak a szénkefék.

 

Ki kellett cserélnem a hardy tárcsát is, nagyon oda volt a bőre. 

 

A főtengely ékszíj tárcsa már egy kicsit lógott azt is kapott újat. Kicseréltem mindkét görgőt és a szíjakat is. Tanúlság képen mondom, hogy a szíjakat levéve lehet érezni, hogy kezdi megadni magát! Kézzel megmozgatva éreni, hogy a gumiágyazás elpuhult.

 

A váltóban megnéztem az olajat szénfekete, még jó, hogy elméletileg nem kell cserélni. Természetesen ezt is kifogom.

 

MA megkapom a pdc szenzort, holnap azt is cserélem.

 

Viszont a légzsák és az övfeszítőt mindig beirja hibának, hagyja kitörölni a hibakódot, de inditáskor mindig visszairja.

Ötlet esetleg? A hibakód alacsony feszültség.

 

 

Az öröm nem tartott sokáig, sajna ma reggel vettem észre, hogy egy kicsit bejön a füst álló helyzetben, gondolom kipfufogó csonk. Menet közben nem érezni, csak ha álló helyzetben járatom a motort. Hol vegyek szerintetek?

 

Egyébként nagyon örülök neki. Remélem sokáig fogom élvezni.