kappa_tds Creative Commons License 2012.09.19 0 0 62938

"Goldmatic" nagyon normális ember volt, én még a balatonkenesei találkozón ismerkedtem meg vele.A Kappát nagyon szerette, és közülünk talán elsők közt próbálta ki a Thesist is, amit szintén nagyon megkedvelt, a szomszéd topicot ő is nyitotta meg!Ő szólt, hogy megszűnteti az extra a tárhelyet, így hamarosan nem lesz elérhető az általa felrakott anyaga, ez idáig teljesen érthető is volt.Ellenben volt egy mondata, hogy senkinek, semmilyen formában nem járul hozzá , hogy az általa készített oldalak lementéseit publikálja, vagy azt tovább adja!Na ez volt az ami szerintem nagy megdöbbenést váltott ki itt egy-két emberből, és ez szerintem elég vállalhatalan dolog volt, máig sem értem.Tudomásom szerint nem volt újságíró, hogy szerzői jogokat érvényesítsen, ráadásul ő is előszeretettel használta mások írásait, dokumentumait az oldalán.Szóval innen nézve meg pláne durva a dolog.Mindegy, az ő döntése volt, de gondolom, ha a topicot olvasta utána, elhiszem, hogy nem mert ide a nicknevén újra feljönni.Pedig vmennyire tisztázhatta volna magát, és akkor még most is aktív tagja lehetne a fórumnak.(egyébként "goldmatic" nem volt kigyúrt, kopasz, barna, dúshajú, magas és vékony, vagy átlagos testalkatú ember volt.Számtalan kép volt itt róla felrakva a kenesei találkozóról.

Előzmény: Petrak (62932)