kappa_tds Creative Commons License 2012.09.08 0 0 62842

Ez valóban Executive,azaz a gyengébb felszereltségi szintű autó, ráadásul a lehető legrosszabb motorváltozattal.Állítások szerint ezzel a leggyengébb (nyomaték), legpuhányabb a Thesis, szóval nem egy jó választás.Ráadásul gyanúsan olcsó,nem hiszem, hogy valaki annyira idióta, hogy ennyiért simán odaadja ezt az autót.Persze látni kell, de most már én is nyugodtan kijelenthetem, hogy a Kappa egy végtelenül egyszerű,szinte már-már pironkodóan könnyed autó a Thesishez képest.Ezt természetesen a műszaki tartalomra értem,a Thesis sokkal precízebb,szinte az akkori technika teljes repertoárját felvonultató autó,kényelme, tudása alapján még ma is szépen megállja a helyét a kategóriájában.Ennek viszont ára van, aki Thesisre vágyik,el kell könyvelnie azt is, hogy nem az "Olcsó Jánosok" autóját veszi meg,így fenntartása is kb a német prémiumautók szintjén mozoghat...persze ha van vele valami gond.De ha valaki jól választ, és nem egy leharcolt példányt választ (mint vélhetőleg ez), vagy nem a legolcsóbbak közül mazsolázgat,ill belekalkulálja a javíttatását-ha talál rajta problémát- akkor nagyon nagy örömet tud okozni, mert élvezetesen lehet nagyfokú kényelemben utazni evvel a cirkálóval!:)

Előzmény: Alfás Theo (62838)