franciacsibe Creative Commons License 2012.09.05 0 0 11152

En meg Renault-t pont nem vennek :-PPP megbizhatosag miatt, bar az Espace egy fokkal jobb mint a Scenic.

De kicsi az is, mindketto, bar 3 gyerekhez meg jo, mi 4-hez kerestunk, es ezekkel az a baj hogy ha 7 uleses nincs csomagtarto... En meg 7 _rendes_ ulest szerettem volna (sokszor 2 ezer km-en at ulnek benne!) plusz csomagtartot :) Vegul egy Peugeot 807-et vettunk, ez arban meg belefert (persze nem ujonnan), meg nem kisbusz vagy ilyesmi, a fogyasztasa is okes, es nagyon szeretem, tagas, rendes ulesek minden gyereknek, nekem tukor kulon hogy vezetes kozben felugyeljem oket ;) es oldalt toloajtok igy nem kapok szivbajt minden ki es beszallasuknal hogy megint mibe vagjak bele az ajtot :)
En a dvd-nek az autoban sem vagyok hive igazan, mondjuk a mi gyerekeink edzettek, parhonapos koruktol rendszeresen megyunk 1500-2000 km-es utakra, lefogalaljak magukat, rutinosan pakoljak a jatekokat mi kell, en is keszitek mindenfelet amivel lekotjuk oket (autopalyas kartyajatektol kezdve szoban jatszhato jatekok listajan at gyerekzene cd-kig :))

 

Előzmény: zoramegmira (11150)