Jimmy02 Creative Commons License 2012.08.30 0 0 1436

Meg ha nem vagy súlyosabb eset,legalább is szerintük:),vagy nem kell kötelezően menned oda,mert én már nem voltam több hónapja,csak egy kis nyugtató kellett nekem az elején,na ez az egy fajta ami nem annyira ártalmas,legalább is rövid távon.

Szóval az enyém nem is tudja hogy elmentem rá,és nem is volt azóta semmi hogy nem voltam ott.

Úgyhogy nem lenne semmi ha elmennél rá szerintem.

Pszichiátereknél is vannak azok a tipikus pszichiáterek,egyszóval a gyógyszeripar/biznisz elkötelezett cinkosai.

És vannak a tényleg "gyógyítani" akarók,szóval semmi rossz szándék nincs bennük,de akaratlanul is kárt okoznak a fejedben.Enyém is ilyen,fel is írta a Hunperdalt,antipszicho-t,ez a legveszélyesebb fajta,agykéreg sorvadást is okoz több hónap után,a sok mellékhatás mellett,a szedése az pokoli volt,volt amikor tényleg kifeküdtem volna a sínre,nem éreztem sem jó kedvet,sem rosszat,sírni sem tudsz,egy báb vagy szó szerint,étvágyad sincsen,nemi vágy is eltűnik.1 hónapig szedtem,közepes dózist!.És ezt írta fel nekem,ő sem tudta milyen veszélyes,ezeket tényleg lehetne alkalmazni kínvallatáshoz,garantáltan bevállna,úgyhogy tudom mit beszélek,van is még 2-3 dobozzal.

Amikor elmondtam hogy nem követtem a "kezelési tervet",nem szedtem rendesen a nyugtatót,nem volt különösebben semmi,nem lett mérges,nem történt semmi,de nem biztos hogy a másik orvosfajtánál is ugyanez lenne,nem ugyanígy reagálná le.