Jimmy02 Creative Commons License 2012.08.30 0 0 1435

Ez marhaság,már bocsánat:)

 

Nekem is ezt mondta az enyém,csakhogy pszichológusoknak és pszichiátereknek sosem volt ilyen problémájuk,nem is tudják milyen ez a "pokol",max az enyhe vagy erős fejfájás stb..ezt tudják milyen,de ez is csak fizikai.

Pszichiátria és Pszichológia,akik ezeket kitalálták szintén nem volt semmi  komolyabb mentális bajuk,és nem is gyógyultak ki belőlük, ugynevezett "gyogyszerekkel" meggyógyulni nem is lehet,csak rosszabbul leszel tőlük,újabb tünetek jelentkeznek,meg függőség is,nagyon veszélyes,én is leálltam minden "gyógyszerrel" lesz ami lesz alapon,főleg antipszichotikumról beszélek most,nekem nem is kellett mondjuk(igaz kinek kell?:),de ahány "orvos" annyi "diagnózis", mindig fizikailag/kémiailag próbálnak hatni az agyra,de be kell látni hogy csak rosszabb lesz tőle a helyzet.

 

A pszichiátria az álszentebb az biztos,meg megalapozatlan is,tudományosan biztos.

Az embernek saját magát kell meggyógyítania mentálisan,nem másnak,más nem is tudja,csak belekontárkodnak.

Bemagolták egyetemen azt a sok marhaságot könyvekből ,de attól még nem tudnak gyógyítani,ez teljesen más terület,sokan azt hiszik olyan mint a test meggyógyítása,és különböző anyagokkal csak felborítják a finom kémiai egyensúlyát,és tönkreteszik,szétroncsolják.

Úgyhogy ahány ember annyi mentális pobléma,két egyforma nincsen. Nem is lehet leírni hogy milyen és elmondani sem.

Diagnózisról meg,az semmit sem ér,azt is könyvekből szedték,amit szintén olyan emberek találtak ki akiknek fingjuk sincs milyen érzés ez,beazonosítani nem is lehet egy problémát sem,mert egyik sem egyforma,és persze szubjektív.

Úgyhogy bátran menj el rá,csak ezzel tudsz magadon segíteni,én is ezzel próbálkozom most,előbb utóbb úgy is sikerül.

 

 

 

Előzmény: tolnaigabor (1434)