Tibman Creative Commons License 2012.08.24 0 0 6857

Körkérdésem lenne az itt jelenlévőkhöz: Ti halljátok a felettetek lévő lakásban lakókat?


Most költöztünk új lakásba, eddig legfelső szinten laktunk, uh eddig nem volt ilyen gond, de most egyértelműen halljuk a felettünk lévők minden lépését. És ezt a minden lépést nem átvitt értelemben értem, hanem szó szerint. Nem tudom hogy felettünk valaki fapapucsban mászkál (ők állítják, hogy nem) vagy csak mi vagyunk túl érzékenyek, de baromi zavaró.


Ez a győriek által épített ház, beszéltem a közös képviselővel, aki azt mondta, hogy ő a Tűzkőben lakik (amit szintén a győriek építettek) és ő még a kettővel felette lévőt is hallja. Szerinte itt csak akkor nem lehet hallani a feletted lévőket, ha egy 40 kilós kiscsaj lakik fölötted, aki filcpapucsban mászkál.

Kiváncsi lennék, hogy máshol mi a helyzet, különös tekintettel a bp-iek által épített házakban.

 

(Manhattani írta, hogy ő csak azt hallja, ha ütvefúrnak ezen masszívan lehidaltam, én már azt is hallom, ha előveszik a szekrényből az ütvefúrót :)) :((