_koko_ Creative Commons License 2012.08.23 0 0 45

Jótanács:

kerüljétek el a Mobicom szolgáltatót (újabb nevén E.N.S. Informatikai és Rendszerintegrációs Zrt.)

saját tapasztalat:

2007-óta jópár domaint regeltettem velük és mindig volt vmi gond:

nem az az NS-t regeleték amit kértem, többszöri levelezés kellett minden 1es alkalommal

minden domain megújitáskor ahogy megkaptam a számlát utaltam a pénz - ehhez képest 1-2 hónap múlva felszólitásokat küldözgettek, majd miután megtalálták a bankszámlájukon a hónapokkal korábbi jóváírást, nem kértek elnézést sem... ez legalább 3x fordult már elő !

1 napos .hu regisztráció egy hete zajlik, napokig nem inditották el a folyamatot pedig a pénz rég megérkezett, levelezés kellett a pénzügyes kislánnyal, hogy nézze a webbankot....

persze megint nem a jó NS-sel regeltek, igaz most az NS-sel is gond volt (nem az ő hibájuk, de 1 óra alatt javitotta nekem az amerikai NS szolgáltatóm) persze nem szóltak h az NS-sel gond van, nekem kellett nézegetnem h   be-van-e regelve stb.. ehhez képest még mindig nem a jó NS van a DNS-ben, pedig 1 napja jött az email hogy minden kész részükről.

meg ilyenek, nem is sorlom.

tapasztalatlan pszeudószakemberek (tacskó kölykök) komolytalan cég és a kommunikációról fogalmuk sincs...

 

az összes domainemet elviszem tőlük, ahogy már jópár kollégám megtette...