ghepard Creative Commons License 2012.08.22 0 0 374

Rég nem írtam ide. De tegnap valami 5 kilót híztam. Tegnap sokat néztem és hallgattam a Discovery Science és ott volt egy adás, ami az űrhajózással és a szemekkel volt kapcsolatos.

 

Olyan dolgokat is csinálok, amit már be is bizonyítottak, hogy működik. A gravitáció és a rezgések, mozgások. Az űrkutatásban is folyik a jobb látásért folyó harc. Mert minden űrhajós, ha visszatér pár hétig nem lát jól, némelyik 1-2 hónapig is. Olyan 60%-os a látásuk, attól függ mennyit vannak odafenn...... Volt azonban egy, akinek nem romlott el a látása. Na ezt agyonvizsgálták, hogy miért......... Na én meg pont olyasmiket is csinálok, ami ennek az embernek a sajátja volt (azt hiszem nem is tudott róla)................... És még naponta több órara ki is teszem a szemeimet ennek a hatásnak (régen ezt nem mertem, mert lehet végzett volna velem) s még nagyobb frekvenciáknak is................

 

Nos ennek az embernak valami folytán gyorsabban rezegtek a szemei, mint az átlagembernek és ez hogy megvédte attól, hogy romoljon a látása odafenn. Na tessék ez egy tudományos magyarázat, hogy a gyors mozgások és rezgések valamitől megvédik az embert. Én is rengeteget mozgatom a becsukott szemeimet, gyorspislantásokat végzek (amilyen gyorsan csak lehet egymásután és amilyen ideig bírom) - na és már jó pár hónapja a naggal is mozgatom (a fülhallgató által)......... Na, talán nem véletlen, hogy annyit kibírok nap mint nap olvasni a  monitort és még estefelé nézni is a TV-t.....................