R o l l e r Creative Commons License 2012.08.20 0 0 31774

A trendek termeszeterol sok dolgot megtapasztaltam, csak meg azt nehez elhinnem, hogy egyaltalan leteznek a trendek. -hiszen a guritast elvileg nem befolyasolhatnak az elozoek.

Megfigyeltem, hogy ha egy beazonositott trenden jol mukodik a megjatszott szisztema 1. barmikor kicserelodhet egy masik trendre, zero utan erdemes kicsit valni, mert nem biztos, hogy ugyanugy folytatodik.

Ha a krupie cserelodik, szinte biztos, hogy a trend is veluk egyut valtozik. 

Ami a legerdekesebb szamomra, hogy meg tudom mondani melyik krupie milyen fajta trendet valoszinu hogy gurit (ezt azert nem akarom elkiabalni, de most igy latom)

 

-Van pl egy kinai pofa csavo tok eroltetett a hatarozottsaga, tok gyakran csinal szin es nagysag szerinti trendeket es valtakozo trendet, e kettot valtogatja foleg. Meg azt elkepzelem, hogy valaki a koriv ugyanarra a reszere tud guritani, de fekete nagyokat egymas utan egymassal szemben a cilinderen 24, 33, 22, 29, 35, 20, 26 –ezcsak szamsor csak pelda, de megcsinalja.

-Van meg egy amerikai csajszi, a is tok sokat ismetlel amikor erre rajottem kb £80 fonttal gazdagitott ropke fel ora alatt. A multkor is meglattam egy asztalnal, gondoltam, hogy lesz ismetlodo szam, de nem volt, az utolso szam a 2-esvolt.. £2,5 asztalnal viszont draga szamot megtenni, mert ha “nincs trend” akkor az 10 szamon mar £25, pont ennyivel voltam nyeroben, nem akrtam belemenni, hogy szep konnyen elszorjam. Es mi jott vajon? A 2 jott ujra. Szinte tudtam, de en ilyen szamosrakos figurat csak £0,5 –ra jatszom, ezert hagytam a fenebe es hazamentem.

Van egy olasz, aki tukrozodeseket csinal sokat, sokszor rajottem mar mi jon nala, de sokszor meg keson, s ha latja erre utazol, akkor tok mas lesz a figura hirtelen.

Van egy fiatal orosz srac aki a multkor az oreg ismetlodroid utan kovetkezett 32 32 32 egymas utan, meg 29 3x ugyanazon a kijelzon, a srac is ismetelt egyet mire en elkezdtem az utolsokta, be is jott, ujsagoltam neki (mindig a krupieval beszelgetek, mar akivel lehet) egyszer csak szol, hogy most jon egy ismetles, megtettem nem jott be, a kovetkezot is megtettem, a srac nem is figyelte, es bejott, adtam neki 2 font zsetont es elrohantam kpra valtani azonnal. Azota sem tudom, hogy csak poen volt, vagy netan tudhatott elore vmt.