Marina Part Alapítvány Creative Commons License 2012.08.19 0 0 1003

Tisztelt Golyomoly,

 

koszonom a szavait, orulok, hogy vannak olyan emberek is, akik ertekelik, amit tettunk es tenni akarunk a Marina Parton. Mert nem csak rolam van szo. Amikor engem tamadnak, tamadjak azokat az embereket is, kezdve a gondnoktol, az ugyintezo holgyektol, egeszen a tarsashazak szamvizsgalo bizottsagainak tagjaiig es mindazokig, akik nap mint nap azon dolgoznak, hogy a Marina Part szebb es jobb legyen.

 

Ha On az elso utemen lakik, akkor bizonyara mar tudja, mert a haz belso levelezolistajara megirtam, hogy szeptembertol az Alapitvany teljes mertekben vissza szeretne vonulni, es valoban csak a kozhasznu tevekenyseget folytatni. Olyan kozos kepviselot szeretnenk, aki a Marina Parton lakik. Olyan uzemeltetest, aki az Onok erdekeit nezi. Oda megirtam azt is elore, hogy az uzemeltetest es a konyvelest le kell valtani, es nem erkezett erre semmifele negativ kritika.

 

Az Alapitvany pedig el fogja intezni az Onok regi serelmet es vagyat, ismet lesznek sorompok a bejaratnal, es lesz kozteruleti kamerarendszer is (erre a napokban irtam ala a szerzodest a RealVeddel). Ujra fogunk penzt szerezni a Dunapart fenntartasara az onkormanyzattol, es megoldjuk a parkolasi problemakat is. A parkolasrol es a sorompokrol a szeptemberi kozgyulesen kulon napirendi pontot tervezunk, mert ehhez az Onok dontese kell, amit aztan az onkormanyzatnal akarunk keresztul vinni.

 

Ha pedig barkinek kerdese van, en is azt javaslom, forduljon hozzam szemelyesen, egyeztessen idopontot az uzemeltetesi irodan, meg fogja kapni a valaszokat, ahogyan eddig mindenki megkapta (ezek szerint On is), aki szemelyesen hozzam fordult. A kozosseg elotti kerdesek es valaszok helye pedig a lakoi forum, amit valoban minden kozgyules elott megtartunk, es azutan a kozgyules. Ott lehet mindenrol beszelni, ami Onoket foglalkoztatja, es ott nem lesznek jelen olyan elemek, akiknek egyetlen celja csak a zavarkeltes, es a korabbi rendszer bebetonozasa.

 

Udvozlettel:

 

Mezo Andras

Előzmény: Golyomolyo (1002)