mr.Beer Creative Commons License 2012.08.17 0 0 492689

Kubatovnak irtak facebookon:

"Elnök Úr! Féltem az egészségét, úgyhogy inkább ne nézze meg a 2. csapat mai meccsét. Teljes szakmai, erkölcsi, morális csőd. Se hajtás, se akarat, se hajlandóság, se szakmai munka. Ezek a gyerekek nem szeretnek és nem is akarnak focizni. De a szakmai vezetőjük Peti se nagyon ösztökéli őket ebben ő a fő felelős. Tisztelem, becsülöm Petit, hisz földim, de nem edzőnek való. Nincs affinitása hozzá, valami más pozícióban hasznos lehetne. Szerintem most, a derbi után húzzunk egy nagy, vastag vonalat és kezdjük a ferencvárosi futballt újra elkezdeni felépíteni. Hozzanak egy utánpótláshoz értő SZAKEMBERT és hozzá 1-2 jó edzőt. Ott van Milovanovics is, bár én őt az első csapat edzőjeként is szívesen látnám. Dolgozzanak ki egy stratégiát az utánpótlással kapcsolatban mert ez ami most van ez tragédia, méltatlan hozzánk. Minek játszanak 23-24-25 éves "focisták" a 2. csapatban? Ott 18-20 éveseknek kell(ene) lennei. Pölő2, a kis Nyíl, Peszmeg, Hermány, Vass szépen mehet és helyettük a Panteliszt és társait tegyék oda. Az első csapathoz pedig hozzanak egy igazi SZAKEMBERT és igazi erőnléti és segédedzőt. Látszik Dömén, hogy megtört és a szurkolók se fogják már elfogadni, tehet bármit. Váltsunk amíg nem késő! Szakmaiatlanság, hanyagság, motiválatlanság és magyarázkodás jellemzi a mai Fradi focit, az első és második csapatnál! "