dönce
2012.08.14
|
|
0 0
21448
|
Hogy nem szállodaértékelő topik, az ok is, csak én annak idején szerettem volna megtudni valamit erről a hotelről, de nem igazán találtam olyat, ami saját tapasztalatról szól. Ezért szeretnék segíteni, ha valaki még nem döntött. |
Előzmény: oraveczkati (21444)
|
|