Semado Creative Commons License 2012.08.12 0 0 44286

huhhhu  nagyon szépen köszönöm a sok információt:)

Igen azt már tudtam hogy ők idővel világosodhatnak:) Azt viszont nem hogy egy ritka szín kombinációba zudtam beleszeretni:( Ez is nehezíti a megfelelő kutyus megtalálását:(

Nagyon szuper az a 2 oldal amit mutattál. Rengeteg plusz információt találtam ott, nem is gondoltam hogy ennyire sok a színváltozatuk...

Persze félek, hogy majd hogy illeszkedik a család életébe, de jelenleg azért elég sokat vagyok itthon.

Én 4 órában dolgozom így 3 raszinte mindig itthon vagyok, de a férjem itthon dolgozik így szinte mindig lenne vele valaki.

Bár a játék és a tanításfoglalkozást én végezném, mert a férjemnek nem igazán lenne rá ideje, de remélem hagyja majd dolgozni....

 

A táppal, azért nem foglalkoztam még, mert gondolom az a jó ha eleinte azt kapja amit a tenyésztő is etet vel és csak később váltani ha kell.

De azért azt jó tudni hogy a csirke felejtős....:)

Persze megint felmerült bennem pár kérdés:) Mi lesz ha már itt lesz a kutyus???? :)

- Szobatisztaságra szoktatás, hányszor kell majd levinni? Apelust csak leterítem és tudja mit kell csinálni vele?

 

Még egy téma érdekelne ez a kutya agility.

Van budapesten valahol olyan pálya ahová ki lehet vele járbni vagy valami színvonalasabb kutyafutató?

Hová lehet velük kijárni ahol nem nézik ki az embert?

 

Előzmény: Eraa* (44285)