marky-511 Creative Commons License 2012.08.11 0 0 4293

Most hogy publikus lett az email címed, lincselés lesz a vége. :)

 

A zsibi törzsvendégei úgyse sokat konyítanak az internethez :D

De mindenképp úgy gondolom, hogy a jelenlegi útvonalat is meg kell tartani (Széna tér). Ha lesz villamos, akkor a Lahner utcára más megoldás kell, úgysem vagyok megelégedve ezzel a 15Y-vel.

 

Nem éri meg, mert párhuzamosan menne a villamossal.

 

Máshová meg nem nagyon lehet vinni. Vagy feloldják végre-valahára a Bethlen - Hunyadi balkanyar tiltását, és akkor menne az Egyetem sgt-n; vagy a Böszörményin, de oda meg minek?

 

A 12-es maradhat, így legalább lenne átszállási lehetőség az 1-es és 2-es villamos közt is az egyetem körül.

 

A 15-össel egyetemben, hiszen a villamos szépen elvágja a kapcsolatot a Fórummal, és a Segner térrel is. Én még egy ritkábban közlekedő 32-est is meghagynék, ami Pacig járna, kiváltva pár 48-ast.

 

Lassan a szóló 31-esen is le tudsz ülni. :(

 

Így van... További ritkítások, meg "ésszerűsítések" helyett először az utasok bizalmát kéne visszanyerni. Kezdeném a hétvégi jeggyel. Ha már a parkolóknak állandóan kedveznek, akkor ugyanaz a cég a másik üzletágát miért hagyja tönkremenni? Legalább megpróbálnák titkolni, hogy kiket preferálnak jobban...

 

Ez igaz, nem számoltam a Tevával.

 

Ezt sajnos a DKV is megteszi a lehetetlen követéssel, és az útvonalak ide-oda pakolgatásával.

Előzmény: atty707 (4292)