Mike Creative Commons License 2012.08.08 0 0 30

Vettem egy textil converse cipőt (klasszikus tornacipő) és egy hét hordás után már fáj tőle a talpam, több helyen nyomott. Tettem bele betétet most már csak a sarkamnál nyom. Most hogy nincs rajtam cipő most is érzek olyan kissé kellemetlen vmit, de nem mondanám hogy mezítláb fáj a talpam, vagy nem tudnám mozgatni, lábujjhegyre állni, stb, vagy ha rá állnák akkor fájna a sarkam.

Sikeresen elolvastam a sarkanytúról és egyéb finomságokról a dolgokat itt a neten és most beparáztam :(

bár ha nyomkodom a sarkam akkor nem fáj, simán ráállok, akár deszkán, parkettán is, járkálok, semmilyen fájdalmat nem érzek. De ugyanakkor a sarok előtt a talpam közepén, illetve a szélén érzem, hogy van talpam (jobban nem tudom leirni) illetve a talpam széle ég. Ez lehet vmi gyulladás is? Ha ülök és nem terhelem akkor is érzem. De ez csak olyan kellemetlen érzés. Ha beleteszem elég meleg vizbe a lábamat, akkor olyan mintha belül is égne :(

Jóideje deszkás cipőket hordok, felváltva, sohasem csak egyet hónapokig, amik kellőne párnázottak, a sarokrésznél csillapítással, rezgéselnyeléssel, soha ilyen panaszom/problémám eddig nem volt, csak most hogy megvettem ezt a keménytalpú cipőt. (a deszkás cipőim nem nyomnak sehol) Ha ebbe zselés talpbetétet teszek szerintetek a Converse utána hordható vagy felejtsem el örökre? Mikor menjek orvoshoz? Ha sehogy se múlik a panaszom? Millyen házilagos kezelést javasoltok

elnézést ha hosszú voltam

bármilyen tanácsot szivesen veszek, 

köszi, Mike