vidima Creative Commons License 2012.08.06 0 0 44264

Bea szuperül összefoglalta, amire ügyelned kell a vételnél. Ha ezeket betartod, tényleg nem nyúlhatsz mellé.

 

Kérdéseidre az én válaszaim: Az én kutyám imádja a gyerekeket (meg egyébként is nagyon ember fixált, a kutyák pl. alig érdeklik...), egyébként is remek idegzetű, tündéri kutya. CSAK lakásban tartható, mert nagyon erős a kötődése a családtagohoz, ahogy itt szoktuk mondani, követésre született, mindig oda megy, amerre mi, mindig ott akar lenni, ahol mi. Olyan nincs, hogy mi az emeleten vagyunk, ő pedig lent marad a földszinten, jön ő is fel. Akit az állandó jelenlét idegesít, annak nem való havanese!! Szeret heverészni szunyókálni is (napközben én is dolgozom, ill. a gyerekek suliban), de szeret mozogni és igénye is van rá. Nálunk napi 3x mozgás min. van, ebből reggel-este nagy séta, délben vagy kora du.  kerti szaladgálás. Nagyon szeret játszani, a miénk labdaőrült, apportíroz vég nélkül és lelkesen. Mikor mi is otthon vagyunk rengeteget van a kertben is, de persze azt is úgy szereti, ha van kint vele valaki.

Előzmény: Semado (44261)