panabubus Creative Commons License 2012.07.26 0 0 669

Sziasztok!

Nem nagyon látok mozgást a többi paint-ball topikban, így ide tenném be a kérdésemet, hátha valaki segíteni is tudna:

 

UMAREX Cal.43  RAM   tip. Glock17  fegyóm van.  Sajnos sehol nem találok részletrajzot, javítási leírást a neten, úgyhogy feledtam.

A gond az vele, hogy a patron becsavarása után valahol "belül"  szinte azonnal el is szökik a gáz. Most végeztem a tömítések cseréjével, vadonat új O-gyűrűk kerültek bele, szilikonzsír plusz tömítéssel.

Nem a patron-kiszúrónál engedi el a gázt, mert ha kiveszem a patront "cuppan" még egy jó nagyot...

Most vagy az összerakásnál néztem be (tán nem is kicsit) valamit, vagy valami más gond lehet.

Sajnos  szervizesre is hiába kerestem rá, itthon azt se találni egyik szak-oldalon se. :(

 

Kérdésem(kérésem) az lenne, hátha valaki tudná  (akár általános) egy szerkezeti leírás linkjét, hiszen szerintem ugyanez lehet a "bele" a Walther P99-nak, vagy a "Combat" fantázianevű  modellnek. A tokból kivéve egy általános belső dugattyú+kamra+bolt együttesének tűnik.

 

Esteleg egy elméleti leírás a működéséről (mi miért  és hogyan van kapcsolatban egymással, stb...)

 

Mindenképp házi szervízelés jönne számításba, mivel mint írtam, az Umarex magyarországi oldalán is csak a két árusító hely weblapja van fenn...