balacy Creative Commons License 2012.07.26 0 0 3917

"Amikor valaki előre szól pl. az Il-Ferro, Quantum XXL vagy a többi pilótajáték esetében, akkor irigy geci, aki meg akarja fosztani a szegény magyar embert az anyagi függetlenségtől, a gazdagságtól stb."

 

Sajnos teljesen igazad van. Én arra jutottam, hogy nem is érdemes szólni már, sem előtte, sem utána. 

 

Biogiliszta, klf. 30-40%/év hozamú csoda, ingatlan bef.alap lineális görbéje, Globex balhé ... az "irigy geci" enyhe kifejezés amit az ember kapni szokott.

 

Az nagyon érdekes, hogy miután megvolt a baj, megtalálták ezt a Forumon és pld. kinai balost mint régi tagot macerálják, hogy rossz a helyesírása :) Tipikus viselkedés, hogy aki megmondja az igazat, az kap a fejére.

 

A QLLX-es téma: Forum társak ott is előre szóltak, hogy nem túl jó a konstrukció, hülyék voltak és szemetek, kishitűek, a szakmájukhoz nem értők (mindegyik aktív trader, részben vagy egészben ebből élnek...). Majd amikor beütött a crack én is adtam pár tippet a károsultaknak (pld. ne felejtsenek el a tavalyi nyereség után adózni) és már a harmadik nap én sem voltam kívánatos személy :)

 

Ez van.

 

Elytettem pár hejesírási hibát, lehet kritizálni.

Előzmény: asztalosgabor (3912)