ghepard Creative Commons License 2012.07.26 0 0 861

Én is ugyanazt mondom. Úgy kezdtem, az orvosok és gyógyszerek mellett. Tehát eleinte elmentem orvoshoz, felírta a gyógyszert - de egy kicsit másképp álltam hozzá és nem úgy adagoltam és szedtem a gyógyszert, mint mondta. Egyre kevesebbet. Úgyhogy másodszor el se mentem (pár hónap múlva) és a megmaradt gyógyszerből szedtem be egyet vagy kettőt. Majd ha elfogyott, akkor olyant vettem, amit vehettem orvos nélkül is. Majd az se kellett, elég volt  a gyógytea, fokhagyma, méz meg ilyenek. Majd végül ezek nélkül is próbálkoztam végül.

 

Tehát eldöntöttem (33 éve), hogy egy kicsit másképp fogok próbálkozni. És így is írtam le jegyzetemben és itt is megjegyeztem párszor. Fokozatosan jutottam el odáig, hogy most már jó ideje először a magam módján próbálkozom, s ha az nem volna elég - még mindig segítségért folyamodhatok okosabb emberekhez. De az évek során észrevettem egy tévedhetetlen trendet, hogy egyre többet tudtam és egyre jobban bízhattam magamban és mintha a szervezetem is erősebb lett volna. Ami régebben leszedett a lábamról fokozatosan gyerekjátéknak tűnt. De megint írom, én senkinek se mondom, hogy csinálja utánam, csak megosztom tapasztalataimat.........

Előzmény: emem (854)