Pötty63 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 5726

Köszönetet szeretnék mondani a Tegnapi egyik hiteles korrekt beírásom..rövid időn belüli..és a Szegedi Ági által írott..szintén Korrekt hozzászólások.."ÜGYES TÖRÖLTETÉSÉHEZ!!!"

Eme attrakció..olybá tetszett nekem...

Rögtön Uj lehetőségek TÁRHÁZÁT NYITOTTA MEG ELŐTTEM!!!

 

Mert ugyebár.."MINDEN ROSSZBAN..VAN VALAMI JÓ!!"

Így már ki is ötlöttem..hogyan lehet VÉGLEG megszabadulni beteg közösségek oldalain..az "EFFÉLE JÓ AKARÓINKTÓL!"

 

Ha már mi..a rendes..korrekt bejegyzéseket tevő..inteligens beírásokat tevő emberek..nem vagyunk Védve ezen atrocitásoktól..

Hát segíts magadon..Isten is megsegít elméletet kell mostmár átvinni a GYAKORLATBA!!!

Nos megoldás=Zárt topik..fórum létrehozása..ezennel elkezdtem munkálkodni rajta..

Tehát..e-mailban aki tegnapi nap folyamán..bejegyzett korrekt beírásaink töröltetése időpontjában..éppen eme kérdést intézte hozzám.."HOGYAN TOVÁBB LYME?"

 

Hát a válaszom:Már írtam többször..nem nyitom meg azon e-mailokat melyek azonosítathatatlanok..Így ezt sem..

Mert akár..esetleg..épp a töröltető is lehet eme levél író..

Így a válaszom..

HOGYAN TOVÁBB LYME??

 

ZÁRT FÓRUMON-TOVÁBB LYME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ami nem fogja engedni a BETEG EMBEREK ZARGATÁSÁT...Jogtalan sérelmek elérését...

És most FUTÁS..ISZKIRI..GYORSAN TÖRÖLTETNIA BEÍRÁSOMAT!!

Az ugyis nagyon fekszik.."NEKED"..kedves "JÓ LÉLEK!!"

 

De megsugom..CSODÁS EMBEREK VANNAK EZEN FÓRUMON!!

AKIK NEM PIEDESZTÁLRA TÖRNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉS NEM ISTENNEK VÉLIK MAGUKAT!!!

Csak betegek..és gyógyulni akarnak!!!

És nem szeretik ha jogtalanul alázzák..bántják őket...

 

Minden anyagomat pár perce kaptam meg egy NAGYON KEDVES BETEGTÁRSTÓL..CSATOLT FÁJLOKBAN!AMIKET IDE ÍRTAM!!MINDET!!

"SEMMI NEM VESZETT EL!!"

Ezt is gyorsan mentem..fotózom...nehogy elenyésszen...

Köszönöm szépen..Szeretettel a Jók felé:Ibolya

UI:Ha tévedtem volna..a zatti-e-mail iróval kapcsolatban..elnézést..de félek..nemigen!!