convar Creative Commons License 2012.07.22 0 0 1689

"Nekem hátulról is tetszik Jess.Narancsbőr ide vagy oda azért becsalogatnám magamhoz, megmutatnám neki a dvd gyüjteményem:D"

 

Alapból nekem is, csak ugye az a bizonyos fotó... azt azért akkor is emésztenem kell még egy picit :D

 

Am hamár így felsoroltad Jess filmjeit, kielemzem már őket hogy ezzel segítsek neked a "melyik legyen a következő?" választásban ;D

 

 

2011 - Kémkölykök 4: nem vesztesz sokat vele, mert ez egy gyerekfilm. Bár Jessen nagyon jól áll a bőrruha, úgyhogy esetleg emiatt azért mégis érdemes lehet megnézned ;D Am így:

 

 

 

2010 - Láthatatlan jel: ez kivételesen egy egész komoly filmje, egy dráma. Am bűbájos film, nekem tetszett.

 

2010 - The Killer Inside Me: ha bírom a pszihó filmeket akkor be fog jönni. Itt egy írás róla:

 

The Killer Inside Me

A Sundance fesztiválon egymás után távoztak a nézők a moziból abban a kétperces jelenetben, amiben Casey Affleck , a kisvárosi pszichopata seriff, egy fekete bőrkesztyűt húzva, lassan, módszeresen véres, felismerhetetlen péppé veri prostituált szeretője, Jessica Alba gyönyörű[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

2010 - Utódomra ütök: nem láttam, de nem is fogom. Nem szeretem az ilyenfajta vígjátékokat, az előző két részét sem láttam. Jessica jeleneteit megnéztem külön a jutubon oszt csá :D

 

 2010 - Machete: sztem nagyon fasza film :D


 2010 - Valentin nap: ez se érdekelt sose, nem nekem való.


 2008 - A Szem: nem volt rossz, bár A körhöz nem ér fel. Ebben a műfajban sztem az az etalon.


2008 - Love Guru: láttam, de minek... nagyon sz.r. Nyugodtan kihagyhatod ;D Főleg hogy Jessnek egy vmirevaló vetkőzéses vagy fehérneműs/fürdőruhás jelenete sincs benne :D

 

 2007 - The Ten: ez is vígjáték, de mivel nagyon beteg, így ez bejött :D Keress rá miről szól. Ha annyira nem fogott meg a tartalma, akkor íme, itt vannak belőle Jess jelenetei:

 

 

2007 - Ne hagyd magad, Bill!: sztem olyan tipikus semmilyen film, 1x elment.

 

2007 - A kabalapasi: hát én ezen se röhögtem szét magam, de Jessica legalább tényleg nagyon csini volt benne :)


 2007 - Éberség: bejött. Elég egyedi forgatókönyve van.


 2007 - A Fantasztikus Négyes és az Ezüst Utazó: nem láttam még, de mivel az előző részét láttam már így sejtem milyen lehet.

 

 2006 - Felkoppintva (Knocked Up)önmaga : igen, önmagát alakítja benne. Ez am egy kemény 5 mpes jelenet :D Tessék:

 

 

 2005 - A tenger vadjai: nem láttam még, de ezt nagyon akarom :) Nekem ez lesz a köv. Jess film amit látni fogok.

 

2005 - Fantasztikus négyes: átlagos képregényfilm. Vagyis popcorn. Se több, se kevesebb.

 

 2005 - Sin City: alapfilm. És ez nekem nem egy Jessica film hanem egy film amelyben Jessica is szerepel. Remélem érted és érzed a különbséget ;)


 2003 - A nyelvtanárnő: szép film :)

 

2003 - Honey: ohhh azok a táncok... :))) Főleg amikor a klippet forgatják. Ahogy Jessica a rapper körül riszálja... hmmm :))) Én ezt a filmjét láttam legelőször, ez az amellyel annó először megfogott. A szépségével, mi mással :)


2000 - Paranoid: ezt nem csodálom hogy még nem láttad, mert még én se. Mert ez egy szinte elérhetetlen filmje.

 

2000 - Sötét angyal: szintén alap, nekem egyik kedvenc sorozatom lett. Sztem egy kitűnő, nagyon hangulatos posztapokaliptikus scifi sorozat. Nameg ez azért is alap mert Jessica ugye ezzel futott be Hollywoodban. Tehát fanoknak én kifejezetten kötelezővé tenném :)


1999 - X-kölykök: gyerekfilm, tehát ez is gagyi.

 

1999 - A bambanő: nem láttam még, de annyira vhogy nem is érdekel. Tudtommal ebben Jessnek am is csak egy kis mellékszerepe van.

 

 1999 - Kéz őrület!: ez is be van tervezve, állítólag jó.

 

A többi, még régebbi alkotása nem érdekel mert Jess még 18 sincs bennük :D

 

 

"Ha megkeresik a sin city 2 címszerepére, el sem tudod képzelni mekkora változásokra képesek

pár hónap leforgása alatt?:) Biztos vagyok benne, hogy újra hozzná a formáját.:)"

 

Na igen, csakhogy elvileg már nincs rá x hónap mert Robert Rodriguez azt mondta hogy a Machete Kills után egyből elkezdi forgatni a Sin City 2őt. Annak meg már valszeg befejezték a forgatását.

 

Arról nem is beszélve, hogy nyilván a Machete Killsbe sem ugorhatott be elvileg bármilyen "formában" szal attól tartok Jessicán már nem segít a futópad sem :D

Előzmény: korovjov_100 (1688)