Maxxxika Creative Commons License 2012.07.20 0 0 1910

Ennek most mi értelme volt?

 

Akkor elmondom részletesen, hátha nem tűnök tuloknak.

Rákerestem, hogy Debrecenben hol lehetne gázsprayt szerezni, és gyakorlatilag egyetlen értelmes találatot kaptam, ez pedig a tactical shop.

Sabra RED nevezetű sprayt árulnak. Rágugliztam , és mindenhol azt írták, hogy kiváló a cucc(valami Fox-szal hasonlítgatják mindenhol, sok youtube-os videót találni róla).

Mellette, mivel érdekel a téma, olvasgattam szórófej ügyben, és önvédelemre többségben CONE/FOG szórófejest ajánlottak(csak néhány Rambó javasolja a JET-et), viszont erről a Sabre Redről nem találtam, hogy konkrétan milyen.

 

Mivel mindenképp kell valami cucc, így elmentem, és megvettem, annak ellenére, hogy az eladó szerint ez JET.

Arról nem is beszélve, hogy közterületen illegál a cucc. Ugyanakkor az eladó szerint nyugodtan nálam lehet.

 

Attól még, hogy ezt most megvettem, még szeretnék egy olyat, ami nem egy hajszál vékony sugárban spriccel (pánik esetén nem a legjobb mesterlövész az ember),

hanem porlasztja az anyagot. Az semárt, ha CR, nem szeretnék szabálysértési birságot fizetni. Ezért keresek még egy FOG, de méginkább CONE szórófejes lehetőleg CR sprayt.

Ne, így már tájékozattabnak tűnök?