Deemami Creative Commons License 2012.07.11 0 0 71

Sziasztok!

 

Először is részvétem, akinek szüksége van itteni információkra.

 

Én saját tapasztalatom szeretném megosztani. Spanci és egyéb netes információk alapján felhívtam őket:
http://www.gyaszhuszar.hu/

 

Nem konkrétan a reklám a célom, hanem az, hogy mindenki, aki ebbe a nehéz és sajnálatos helyzetbe kerül, hogy egy hozzátartózójának végső nyughelyet kell intéznie, olyan az ügyhöz méltó, részvétteljes, gyors és a kívánalmának megfelelő ügyintézésben és bánásmódban legyen része, mint nekem, nekünk.

Az Úriember az első hívásom után pár órán belül eljött hozzánk és több mint 2 órás beszélgetésünk alatt teljes körű felvilágosítást adott minden lehetőségről, árakról és tényleg annyira kedves volt, hogy ugyan én a szolgáltató iparban tevékenykedem, de tényleg le a kalappal előtte, hogy nem a pénzéhség a vezérmotiváció, hanem valami egészen megfoghatatlan.

 

Amit kértünk, az pontosan minden úgy zajlott, a lehető legszebben és legkorrektebben.

Nem utolsó sorban az ár is számunkra nagyon-nagyon kedvező volt.
Máshonnan is volt árajánlatom, nagyságrendekkel többről szólt és azokon a helyeken szóba sem kerültek olyan dolgok, amit bizony inkább csak a személyes találkozás alkalmával lehet megbeszélni, mert kell hozzá egy bizonyos körülmény, hangulat.

 

Köszönöm, hogy elolvastatok és tiszta szívemből javasolom őket.

Aki privátban szeretne részleteket, írjon az e-mailemre.

deemami kukac torzsasztal pont hu

Nem vagyok sem reklámszakember, nem most regisztráltam az index-re, nyugodtan meg lehet nézni.

Ezúton is szeretném mégegyszer megköszönni kedves L. Z. Úr ezt a korrekt és részvétteljes hozzáállását és pontos ügyintézését!

Minden jót!