Pötty63 Creative Commons License 2012.07.08 0 0 5519

2. rész..Kérdezik tőlem..hol lehet lila fokhagymát venni..Kérem szépen-segítsetek!Aki ráakad Magyarországon-hol kapható..ÍRJÁTOK MEG!!!!Köszönjük sokan előre is..(Én itt nem találtam még kint..De otthon nem lenne ezen tudásom segítség..hisz ugy sem lenne elérhető..de vadászom én is!!)

-Méregtelenítés:Bármi jó..ami magas antioxidáns hatású..ami megfizethető..elérhető..

Én írtam már régen Nektek 1 talp tapaszról is..aki nem akar inni-venni löttyöket..stb!!

-Sokszor leírtam már..mennyi kezelésem..és mik voltak a gyógygomba előtt..hogy 2 emberi szervezet sem egyforma..stb!!Hatásmechanizmusok sem egyformák..de én is klasszisokkal lettem jobban a 3x2 gomba huzamos szedésekor annó..Sose hittem volna..a 2x1 vagy a 3x1..vagy a 4x1 szedése is mennyi változást tartogat!!

-Ami kimaradt a riportból mostmár konkrétan..megírnám..mert köszönöm szépen a feltett film 2. részét is..Így én is megtudtam nézni..Otthon 1xláttam gyermekeknél..Nincs tv..otthon nálam..mégha közröhej tárgya leszek is..és kint sincs tv adásunk....

Nos így is lehet élni..

Amik még a lyme kórban előforduló tünetek..stb!!

Folytatom: