Pötty63 Creative Commons License 2012.07.08 0 0 5518

Szép reggelt,szép napot mindannyiótoknak!tegnap elszállt hosszú írásom..elnézést..így mondandómat engedjétek meg:Több részben írjam le..Akit nem érdekel..nem gond-lapozzon..majd írnak mások..Akik megtisztelnek elolvasásával..KÖSZÖNET ÉRTE!!

Betegek számára nehéz-sok idő egész fórum iromány átolvasása..Hozzászólásuk valóban akkor teljestudású az itt lévőkről..(HA EGÉSZ ANYAGON ÁTRÁGJÁK MAGUKAT SIKERESEN!!)

-Anita blogja:mylyme24 tökéletesen megírta üzemelését..(5516)-os bejegyzés!!Köszönjük szépen!

-Oxigénbar terápia-Csont lerágva..Gyors-korai teljes szervezetet érintő öregedést is magában hordoz kezelés..és a tiszta oxigén...szétégeti az emberi szervezetet..(Erről vannak hiteles szakirodalmi írásaim is..alátámasztandó..)De pont annyi bárkinek rákeresni a net-en..mint nekem!

-talán még nem írtam-ha igen..elnézést:Van krónikus lyme beteg orvos nagy ismeretségi családi körünkban!Ő előtte járt mindíg a legujabb lymekór kezelési dolgoknak..Ahogy külföldön megjelent..elsők között érte el..MINDENT KIPRÓBÁLT MÁR AMI A FÖLDÖN LELEDZIK!!!!AZ OXIGÉNBÁR TERÁPIÁVAL ZÁRT!!(HÍVOTT ENGEMIS!!!)Elmondtam észsérveimet..igazoltam kételyeim..("KÖSZI..ÉN INGYEN SEMKÉRNÉM..NEMHOGY FIZESSEK ÉRTE..PL TÜDÖMBEN..HÖRGŐKBEN CSILLÓIM ELÉGJENEK STB!!)Megértette...Abbahagyta a terápiát majd..és rég tudja eszem a gyógygombákat..2012 január végén kérdezte meg konkrétan.."MELYEKET IS SZEDED??KIPRÓBÁLOM..MERT TE OLYAN JÓL VAGY!!"-Addig-ettől az ismerős orvostól..csak azt hallhattuk..nincs jól..teherbíró képesség kicsi..fáradt..tünetei vannak..stb!!

2012 julius van..6. hónapja eszi a gombákat..3x2-esével..(NA ETTŐL ÉN DOBTAM HÁTAST!!!!!)

Kb 2 hónapja ette..amóta azt halljuk végre:KÖSZÖNÖM JÓL VAGYOK!!!!!!!!!!És mi nagyon örülünk neki!!

-MÁS:Vannak komoly beosztású beteg ismerőseink!!!És tudjátok mi az érdekes????TITOKBAN LYME BETEGEK!MERT HA MEGTUDNÁ PL MUNKAHELY.....KARIERNEK ANNYI!!!Fogalmatok nincs..hány ember van..."TALOMBAN EZEN DOLGOK MIATT A LYME ÁLDOZATOK KÖZÖTT!!"

Ezért érzem azt..ezt nem lehet szó..írás nélkül hagyni..

Folytatom..