Thomas Aldermann Creative Commons License 2012.07.04 0 0 333

A 3-as ponthoz meg hozza kell tennem, hogy a nepszeruseg megtartasa/novelese celjabol en ezt a par dolgot kb kethetente rendszeresen csinalom :

- Megfurdom; ha talalok a kozfurdoben valakit, akkor lefizetem, fuggetlenul attol hogy eppen van-e peres ugyem, vagy lesz-e targyalva eloterjesztesem a tanacsban. Elobb-utobb biztosan jo lesz valamire.

- Utana elmegyek a templomba, adomanyozok valamennyi penzt disztargyakra, es imadkozom (pray). Neha, ha a lakossag csokkenoben van, osztok ingyenkajat is a koldusoknak - 'Feeding the poor'

(Altalaban benezek a Trading-Office-omba is, meglatogatom a csaladot - de ezt csak ugy csinalom, nem hiszem hogy szamitana a lakossagnak (bar ki tudja ?)) 

- Benezek a Guild-be is, es toltok ott par masodpercet. Vegignezem a tagokat, ez jol esik, mert mind messze csorok hozzam kepest :) Megnezem van-e valahol eppen arveres, neha licitalok es vasarolok is. Megnezem felfedezodtek-e uj Mediterran vagy Amerikai kikotok/varosok. A cehtarsak szerintem jo neven veszik az ilyesmit

- Vegul bemegyek a varoshazara, adomanyozok a varosi kincstarnak is valamennyi penzt; es toltok par masodpercet a pinceben is (T H Cellar) -  ez ugyancsak valami klubhelyiseg, ahol mindig van valami finom vacsora, es gondolom idejar a varos kremje, ez szerintem valami szocializalodasfele veluk

 

Ezt idorol-idore ismetelgetem. Gyakran klikkelem a lakosokat, el szoktak mondani mi a bajuk - 'the church needs an extension', vagy 'the stench on the streets is unbearable' (ez azt jelenti hogy utakat kell epiteni); esetleg 'we need more chapels/hospitals'. A zsoldosoknak ket bajuk szokott lenni : nincs eleg sor, vagy nem eleg eros a varos vedelme.

 

Ezeket ha megoldod, meg ugye par buli neha - ebbol sose tul sok nekik :) - ; es nincs tobb gondod a folytonossaggal :))) 

 

Előzmény: scynlala (322)