locon Creative Commons License 2012.07.03 0 0 3753

Köszönöm a mindenre kitérő válaszod! Lenne még pár kérdésem, ha nem zavar!

Van nekem egy internetes affilite oldalam (jelen esetben teljesen mindegy tudod-e mi az vagy sem), ahol idővel szeretnék valami értékálló és az oldalunkra mindig emlékezetető dolgot osztogatni a hozzánk hű tagoknak! Gondolkodtam már különböző ruhanemükön a logónkal ellátva és hasonló dolgokon, de tulságosan macerás lenne! A legújabb öteletem ennek megoldására az 50 grammos (tulajdonképpen lehet bármekkora, lényeg hogy egyenlően tudjam osztani, valamint az egyes darabok azért ne legyenek túl értékesek sem) csokitáblák lennének, ahol a darabokba pl bele lenne nyomva egyenként a logónk (3 betü az egész...). Mint magánszemély hogyan tudom ezt megoldani? Tulajdonképpen nagy mennyiségre nem lenne belőle szükségem a kezdetben, aztán szerintem maximum havi egy tábla lenne amit fel tudnék használni erre a célra.

MEgoldások amikre Én gondoltam eddig:

- Megveszem az előre gyártott csokit bárhol és Én valahogy belenyomom a logónk!

-Megveszem az előre gyártott lapot és belenyomatom valakivel ha a saját megoldás nem megy!

-Én Magam gyártatok ilyen lapokat, kérdés ilyen kis mennyiségnél menne-e ez!

A lényeg az lenne, hogy nagyobb gondok nélkül tudják biztosan pénzre váltani a lapokat ha úgy hozza a sors!

Előzmény: naox (3752)