starline Creative Commons License 2012.06.30 0 0 346

Kedves OWO!

 

Nálunk a tv utp kábellel van összekötve a routerrel, illetve mivel a miénk 721-es, ebben a modelben van wifi, ezért wifin keresztül is össze tudom kötni őket. Biztosan közvetlenül akarod összekötni a tv-t a laptoppal, mert két számítógép esetén nem sima kábelt, hanem crosskábelt kell alkalmazni, aminél a csatlakozóben az ereket másképpen kötik be. Számítástechnika boltokban tudnak ilyet csinálni. Lehet, hogy tv és laptop esetén is így kell, de nem 100%, nem igazán értek hozzá. Ha a routerrel kötöd össze, akkor a tévén csak a hálózat nevét, és a jelszót kell megadni, amit a routeren szoktak beállítani. Nagyon könnyen csatlakozik, és minden eszközt lát. Lejátszani viszont azt hiszem, hogy a windows media playerrel lehet a tévén. Én úgy szoktam, hogy kiválasztom mondjuk a laptopon a zenét, jobb gomb, lejátszás a következőn, és kiválasztom a tévét. Fordítva is lehet, a tévén ki kell választani, hogy zenét, videót vagy képet akarsz lejátszazni, és utána ki kell választani a laptopot, és a mappát.

 

Nem tudom mennyit tudtam segíteni, hátha lesz aki jobban tudja. 

Egyébként pedig nyugodtan kérdezz! :)

 

Sok sikert! 

 

Szia!

 

 

Előzmény: OWO (345)