tomi940831 Creative Commons License 2012.06.29 0 0 49

HATALMAS PROBLÉMA VAN!!! KÉRLEK TITEKET SEGÍTSETEK!!!(bocs, hogy sokat írok, nagy gáz van.)

Van egy Dell inspiron mini 1011-es kis netbookom. Korábban nem akarta elindítani a windows xp-t. Elvittem szervízbe, ahol kicseréltek benne valami chipet. Az után tettek rá egy nem eredeti windows-t(én kértem). Ez volt 2 hónapja. Most amikor bekapcsoltam elindult, de lett vele valami gond. Egyfolytában lefagy, és csak úgy tudom kikapcsolni, ha megnyomom hosszan a bekapcsoló gombot. Mindenre lefagy: filmre, zenére eleve nem indítja el őket. Képeket sem nyitja meg. Aztán elfajult odáig a dolog, hogy bekapcsolásnál a windows xp betöltő képernyőnél fagy le minden alkalommal. Gondoltam az operációs rendszerrel van a gond, hisz amíg jó volt minden bekapcsolásnál kiírt egy hibaüzenetet valami beléptetési hibáról, de csak leokéztem, és minden oké volt. Szóval megpróbáltam újratelepíteni a windowst berakom a pendrive-ot, bootol, jönnek a telepítő előkészítések, kiválasztom hova rakja az op. rendszert. Aztán amikor minden megvan és kezdi telepíteni a windowst a felénél lefagy a gép, és nem csinál semmit. Itt mégnagyobb probléma, hogy ha kinyomom a gépet és elindítom újra, restartolja a windows  telepítését, és megint ugyanott fagy le. Mindenképp vissza viszem a szerelőhöz, de nektek mi a véleményetek? Hátha meg lehet oldani máshogy!?