Törölt nick Creative Commons License 2012.06.23 0 0 32

Budapesten anno, valahogy úgy zajlott a dolog, hogy kivitték az udvarba a szőnyeget, a porolóállványra fektették, és prakkerrel alaposan elpüfölték, kiűzendő belőle a port, kutya vagy macskaszőrt. Manapság így oldják meg ezt a problémát az emberek:

Mackó
2009.02.06, 21:54
Mióta rájött a macskára a szőnyegen hempergés, úgy döntöttem, hogy a kutyák trimmelőkését Artúron is ki fogom próbálom!  Hiába kefélem ki a bundáját legalább kétnaponta, folyamatosan szőrpamacsokat hagy el. hupp.gif Így legalább a 2x1m-es szőnyeget egy óráig tart kiporszívózni, pedig nem hetente indítom be a gépet!

Ernest
2009.02.07, 13:43
Mondjuk ezt a topicot nem értem, mert mi a macskában a lényeg azon felül, hogy az embert kajáért szekálja, meg hullatja a szőrét?

tötő Zsó
2009.02.07, 14:12
Ráfosik a kocsid motorháztetőjére. Ezeken kívül semmi.

bigblue
2009.02.07, 17:46
A macska hobbiállat, csakúgy, mint a férfi. Mindkettő 100% vegytiszta egó, a különbség az, hogy a macska egy tiszta, intelligens állat.
Akinek nem ige, ne vegye magára.

Ernest
2009.02.07, 20:00
Nana! Férfiban is láttam már, aki előbb nyitotta ki az ajtót, utána ment át az így keletkezett lyukon.

zsebi0202
2009.02.23, 21:13
10 évnyi küzdelem után a macskaszőr ellen elvittem cicámat kutyakozmetikusunkhoz(ő javasolta). Nem bántam meg. A cica is sokkal jobban érezte magát utána, bár amilyen képet vágott közben, már kínok kínjával haltunk volna a mesterrel.

Ilusta
2009.02.24, 21:33
Leborotválták?  

bigblue
2009.02.25, 13:09
Annak idején anyámnál a meggybordó plüss ülőgarnitúráról eleget takarítottam a cicaszőrt, ezért később magamnak már a macska színéhez választottam a bútort és a szőnyeget is

zsebi0202
2009.03.01, 17:35
Igen, kapott egy csinos frizurát, kb olyan volt mint egy meztelenre nyírt kicsi yorki,kerek fejecskével. Hát az egész család a csodájára járt, de mind fizikálisan, mind szőrileg nagyon-nagyon jót tettünk vele. Kb 50 fok meleg volt azon a nyáron, és már akkor sem volt mai csirke. sajna már kettő éve eltűnt, valszínű már nincs közöttünk. Utolsó éveit kertesházban boldogan tölthette madárkákra vadászva. Sajna képet nem készítettem.

Angi
2002.01.29, 22:21
Sziasztok!
Ez a macskaszőr dolog engem is eléggé kikészít. Nekem 4 cicám van, hazi és perzsa keverék. Hiába a ragasztószalag, a mágikushenger, a ruháim már fennt a fregolin szőrösek lesznek, mert drága cicáimnak a legjobb szórakozásuk, oda felkapaszkodni a lelógó ruhákon keresztül. Jól leszidom Őket, de újra és újra rajta kapom Őket
:confused:
Ilyenkor, jól beijesztem Őket, hogy vehetik a cókmókjukat oszt mehetnek ha nem viselkednek jól, de hiába

Milu1966
2008.10.02, 08:04
A téma ugyan régebbi, de a probléma fennállhat még. Van egy nemrégi német találmány, a mágikus tisztító, amely most már Magyarországon is kapható. Igaz, még csak az alapváltozata, de állítólag a többi is bejön Magyarországra. Kárpitból, macskabútorról, ruházatról összeszedi a macskaszőrt, meg az egyéb szőröket is (kutya, ló vagy más állat).
Nekem 2 kutyám és 3 macskám van. Használom, és merem ajánlani minden állattartónak.

Paint Horse
2009.02.06, 20:08
"Ne higgy olyan embernek, akinek nincs legalább egy macskaszőr a ruháján"
úgyhogy csak módjával takarítsátok
Vagy sötét színű macskához sötét ruhát viseljetek, fehér macskához fehéret... stb f
(Tudom miről beszéltek, amúgy  )

Előzmény: Yogi (27)