starline Creative Commons License 2012.06.22 0 0 333

Szia!

A tévém típusa Sony KDL-40EX721-es. Az első indításkor az alábbi két hibaüzenetet kaptam, majd utána jelent meg a távirányító, és kiválasztottam, hogy melyik számítógépről fogom irányítani. Ezek után nem tudtam használni, de megnéztem a leírást, hogy a program Windows XP-n működik. Utána átállítottam a program kompatibilitását, de még akkor is a két hibaüzenetet küldete, és nem működött. Ezek után jöttem rá, hogy ki kell választani a tv típusát. Amikor ezt megtettem már működött a távirányító, viszont a szövegbevitel nem ment. Újból indítottam a programot, hogy újra megpróbálja, és akkor vettem észre cirka 6 méterről, hogy a Sony Bravia feltett egy kérdést, de mire felfedeztem már le is telt az idő, hogy kattintsak, ez lett volna a regisztrációs kérdés. Sajnos ezek után el kellett rohannom dolgozni, nem tudtam újra megpróbálni. Most sem vagyok még otthon, de este mindenképpen kipróbálom. A kérdésedre válaszolva a program indulásakor nem kérdezte meg a tévé típusát, másodszorra is be kellett állítanom. A mi tévénk távirányítója egy picit eltér a programban lévőtől, de amelyik gombot kipróbáltam az működött, még a szövegbevitel is elindult, beírtam a szöveget, de az elküldés után nem történt semmi. Minden esetre nagyon-nagyon tetszik a program. Ha este megnéztem, akkor mindenképpen leírom a tapasztalataimat. Még egyszer köszönöm! Szia!

Előzmény: zbacsko (332)