DIODENHAAG Creative Commons License 2012.06.20 0 0 1572

Sziasztok!

 

Segitsegeteket szeretnem kerni egy mar lassan 10 eve huzdo orokosodesi perben, kerem aki tud adjon vmi "otletet" hogyan lehetne ebbol kiszallni.

Edesapam meghalt 2002ben de elotte a szuleim elvaltak majd edesapam ujbol megnosult es szuletett egy gyermeke. nekem van meg egy batyam. SZoval miutan apukam meghalt edesanyam tanacsara a batyam es en perbe szalltunk az oroksegert, ami egy garzon lakas (edesanyam vette edesapamnak anno).TEhat az orokos mi harman vagyunk: a batyam, az edesapam lanya(aki most 16 eves) es en, a haszonelvezo apukam felesege. 

A lenyeg a lenyeg h a "feleseg" 10 ev alatt tobb mint egy millio forint adossagot halmozott fel ugy, h nem fizette a lakas rezsijet, es ugyebar az adossag a harom orokosre, tehat rank szall. A batyamnak mar elvettek az autojat, nekem nem lehet szamlam a banknal mert a vegrehajto egybol levenne a fizetesem.

A baj az hogy amig a lakason tartozas van a szolgaltatok nem jarulnak hozza az ajandekozashoz, valamint a lakast eladni sem lehet, mivel egy kiskoru tobbek kozott a tulajdonos.

Nem tudom hogy a "feleseg" miert nem fizetett be semmilyen szamlat es egyaltalan nem ertem hogy egy ekkora osszegnel miert nem kapcsoljak mar ki mondjuk a villanyt vagy gazt.. NEm tudom van e ra mod, de szeretnek adossagmentesen kiszallni ebbol az egeszbol, mivel ugye az tartozast a "feleseg" halmozta fel. 

KErem aki tud segiteni valahogyan, az irjon, a szamt sem tudom hany ugyvedunk volt eddig....